Hakkımızda

Neden BİNYAPI İnşaat?

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren BİNYAPI İnşaat girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2007 yılında kurulmuştur.

İnşaat sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede nakliye, hazır beton ve beton üretim alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir.

Binyapı, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve alt yapı işlerinden anahtar teslimi, hazır beton üretim tesislerinden yol inşaatlarına kadar birçok farklı projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Binyapı, inşaat sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

BİNYAPI İnşaat, yatırım yapacağı proje alanlarında tercihini ‘gelişmekte olan bölgeler’den yana kullanır. Böylece, projeye yatırım yapan müşterilerinin proje süreci boyunca bölgenin değer kazanması ile orantılı bir şekilde yatırımlarının kazanca dönüşmesini de sağlar.

BİNYAPI İnşaat, projelerine yatırım yapan müşterilerinin yatırım sonrası sosyal ve çevresel beklentilerinin korunması için yatırımlarını geniş bir zaman dilimi içerisinde ve değer beklentisini koruyacak biçimde tasarlayarak müşterilerine sunar.

Yeniliklere Açık ve Biz Olmaktan Yanayız

BİNYAPI İnşaat yenilikçi yapısını merak ve değişime inanmakla canlı tutar. Bu anlayış içerisinde, bir tarafta profesyonelliğe sıkı sıkıya bağlıyken, diğer tarafta değişime uygun fikirleri besleyecek bir çalışma ortamı ve iş süreci yönetimi anlayışını sürekli kılmaya çalışır. BİNYAPI İnşaat büyüme ile “bir aradalığı” eş anlamlı değerler olarak kabul eder. Bu değerlerin özüne zarar vermesi muhtemel uygulamaları çalışma ortamından uzak tutmaya azami gayret gösterir. Şirketin kurumsal kültürünü besleyen “biz” bilincinin gereği olarak çalışanlarının ağır prim sistemleri ve katı yönetim anlayışları altında ezilmemesi adına bu türden baskıcı ve birlikteliği bozan uygulamaların karşısında dururken, aynı zamanda bu tür uygulamalara karşı gerekli hassasiyeti her zaman gözetir.